Jesteśmy na ostatniej prostej przed wyłonieniem finałowej piątki akcji 30 days to pro!

Już za kilka dni poznamy piątkę wybrańców w świetnej akcji 30 days to pro! Czy w 30 dni można stworzyć prawdziwy team?...

30 days to pro

Rzadko trafiamy na ciekawą akcję promocyjną, której głównym celem jest wspieranie esportu w Polsce oraz umożliwienie domorosłym graczom CS:Go rozpoczęcia profesjonalnej kariery.

Jednak z przyjemnością obserwuję wydarzenie 30 days to pro, gdzie Komputronik, Lenovo, Intel i Microsoft, chcą pokazać światu, że można stworzyć od podstaw drużynę w 30 dni, która stawi czoła profesjonalnym przeciwnikom.

Brzmi jak sen o wielkości? Skądże! Już 13.07 dowiemy się, kto trafił do finałowej piątki, czyli zawodników wyłonionych w trzy-etapowych eliminacjach. Aktualnie czekamy już na ogłoszenie wyników i poznamy grupę śmiałków, którzy będą musieli stawić czoła temu niełatwemu wyzwaniu.

Co ciekawe, grupa wybrańców trafi do w pełni wyposażonego gaming house i odda się pod opiekę specjalistów – trenera, psychologa, dietetyka oraz trenerów osobistych, którzy zadbają o tężyznę fizyczną naszej piątki.


Wszystko w rękach graczy!

Oczywiście, ostatecznie o sukcesie lub porażce będą decydować cechy indywidualne i zespołowe wybranej piątki, a za to odpowiadali przedstawiciele organizatorów, którzy jasno dawali do zrozumienia, że liczy się nie tylko „poziom skilla”, ale również umiejętności interpersonalne i przystosowanie do funkcjonowania w drużynie.

Zerknijcie na podsumowanie I etapu!


Podsumowanie

R E K L A M A

Czy 30 dni wystarczą na to, aby z grupy przypadkowych osób stworzyć drużynę quasi-profesjonalną? O tym przekonamy się po miesięcznym szkoleniu oraz meczu pokazowym, który ma się odbyć we wrześniu. Wówczas, wszyscy odpowiemy sobie na pytanie, czy można w tak krótkim czasie stworzyć zalążek w pełni profesjonalnego teamu!

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę akcji, na której na bieżąco będą pojawiać się informacje, vlogi zawodników oraz streamy z gaming house.

Komputronik Gaming

Ruszamy z epicką akcją #30DaysToPro! ? Dołącz do nas i pokaż, że w przeciągu 30 dni jesteś w stanie zostać profesjonalistą! ? #LegionLenovo Lenovo Polska Szukamy pięciu graczy CS:GO, którzy chcą…

R E K L A M A
Kategorie
E-sportE-Sport CS:GO

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"