Kubon, Creaton i Niq stworzą wspólną super drużynę?

W Polsce powstała nowa super drużyna, składająca się z Kubona, Creatona i NiQ'a....

creaton

Trzeba przyznać, że od czasu gdy w Team Roccat grało pięciu Polaków, brakuje nam w pełni polskiej drużyny, która rywalizowałaby z najlepszymi w Europie. Od kilku dni w sieci pojawiły się plotki o powstaniu rodzimej formacji, gdzie mieliby występować dobrze znani gracze.

W ekipie tej możemy zobaczyć byłego gracza MeetYourMakers, Reason Gaming czy Gambit Gaming – Jakuba „Kubona” Turewicza. Junglerem został jego kolega z poprzednich drużyn czyli Wojciech „Tabasko” Kruza. Na środkowej alejce kibice mogą spodziewać się Sebastiana „NiQ” Robaka, który występował do tej pory m.in. w Gambit Gaming, HWA Gaming czy H2k-Gaming.

Parę na botline tworzyć ma Jakub „Creaton” Grzegorzewski, który wraca do League of Legends oraz Patryk „Mystiques” Piorkowski. Rolę trenera pełnić będzie Fryderyk „Veggie” Kozioł.

Co sądzicie o takim składzie? Jest w stanie awansować do EU Challenger Series, a później do League of Legends Championship Series?

R E K L A M A
Kategorie
E-sportE-Sport LOL

W MMO24.pl zajmuje się wiadomościami esportowymi. Od wielu lat interesuję się tym tematem profesjonalnej rywalizacji w takich grach jak League of Legends, Counter-Strike, Heroes of the Storm.