Snoop Dogg startuje z własną ligą esportową!

Snoop Dogg nie jest tylko muzykiem, producentem, aktorem… jest również gamerem. Parę lat temu brał udział w streamie celebrytów w Battlefield 1. W ubiegłym roku zaprezentował niezwykłą zdolność w...

Snoop Dogg nie jest tylko muzykiem, producentem, aktorem… jest również gamerem. Parę lat temu brał udział w streamie celebrytów w Battlefield 1. W ubiegłym roku zaprezentował niezwykłą zdolność w grze SOS (survival game) za pomocą telekinezy. Teraz rozwija dalej jedną ze swoich pasji i tworzy swoją własną lige esportową

Gangsta Gaming League, powstała we współpracy z Merry Jane i zadebiutuje już dziś i grany będzie turniej Madden NFL 19 z „najbliższymi gamingowimy przyjaciółmi” Snoopa – Red Woods, Red Grantm JC, Tripo Loc, Lala, Shelton, Waniac oraz Young Sagg. Będą toczyć walkę o tytuł „Top Dogg”

Jeśli są jakiekolwiek pytania, a wydaje mi się, że nie ma, liga wydała oświadczenie „”Definitywnie zezwalamy na użycie marihuany” przed, w trakcie jak i po rozgrywkach.

Turniej odbędzie się o pierwszej w nocy (w Polsce) z piątku na sobote. Będzie można go obejrzeć na Twitchu, Mixerze, Youtube oraz na Facebookowiej stronie Merry Jane.

 

 

R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Witam wszystkich bardzo serdecznie nazywam się Bartek i jestem ze Szczecina. Aktualnie pracuje jako QA i studiuję. W wolnych chwilach grywam głównie w LoLa.