Wszystkie zmiany w składach na NALCS!

Nowy sezon szykuje nam wiele zmian. Nie tylko w samej rozgrywce, ale również w składach naszych ulubionych drużyn. NALCS nie jest tutaj wyjątkiem. Poniżej została przygotowana lista wszystkich potwierdzonych...

Nowy sezon szykuje nam wiele zmian. Nie tylko w samej rozgrywce, ale również w składach naszych ulubionych drużyn. NALCS nie jest tutaj wyjątkiem. Poniżej została przygotowana lista wszystkich potwierdzonych zmian w składach na sezon 2019.

Team Liquid

Team Liquid ma nowego mid lanera, którym jest Nicolaj Jensen oraz supporta Jo”CoreJJ” Yong-ina.

Cloud9

Cloud9 potwierdziło, że na ich środkowej linii znajdzie się Greyson „Goldenglue” Gilmer. Zastępcą Jensena okazał się Yasin „Nisqy” Dinçer.

100 Thieves

100 Thieves jako pierwsza organizacja ogłosiła swój finalny skład na 2019. 100T będzie reprezentowane przez Kim „Ssumday” Chan-ho, Andy „AnDa” Hoang, Choi „Huhi” Jae-hyun, Bae „Bang” Jun-sik oraz Zaqueri „Aphromoo” Black. Dotychczasowy mid laner Yoo „Ryu” Sang-wook będzie teraz pełnił obowiązki asystenta trenera.

TSM

Jak na razie TSM podpisało kontrakt z ówczesnym supportem Cloud9 oraz Echo Fox, czyli Andy „Smoothie” Ta. Jungler – Mike Yeung odszedł z organizacji. Co więcej, Sergen “Broken Blade” Çelik  zastąpi Kevina „Hauntzer” Yarnella jako głównego top lanera. Jesper “Zven” Svenningsen poinformował na twitterze, że również będzie występował w barwach TSM w 2019 roku.

Echo Fox

Clutch Gaming potwierdziło transfer top lanera Colina „Solo” Earnesta, ADC Apollo Price oraz supporta Nickolasa „Hakugo” Sergenta do Echo Fox. Organizacja potwierdziła również odejście Smoothiego, który zagra teraz dla TSM.

FlyQuest

FlyQuest jak na razie nic nie ogłosiło, żadnych zmian. Jednak wiadomo, że w szeregach jest nowy mid laner Eugene „Pobelter” Park.

R E K L A M A

CLG

CLG wykupiło dotychczasowego mid lanera OpTic Gaming – Tristana „PowerOfEvil” Schrage na zastępstwo za Huhiego.

OpTic Gaming

Na zastępstwo PowerOfEvil, OpTic potwierdziło, że od nowego sezonu grać dla nich będzie Lee „Crown” Min-ho.

Clutch Gaming

Jedyną potwierdzoną informacją przez Clutch Gaming jest odejście mid lanera Fabiana „Febiven” Diepstratena, który dołączył do Misfits. Prawdopodobny skład Clutch Gaming na ten sezon to będzie: Heo “Huni” Seung-hoon, Nam “LirA” Tae-yoo, Tanner Damonte, Chae “Piglet” Gwang-jin, and Philippe “Vulcan” Laflamme.

Golden Guardians

Golden Guardians również jeszcze nie podało oficjalnych informacji. Jak na razie, drużyna zamierza podpisać kontrakty z Henrik “Froggen” Hansen, dotychczasowym top lanerem TSM Kevinem “Hauntzer” Yarnellem oraz supportem Kim “Olleh” Joo-sung.

W tym roku NALCS może zawiesić poprzeczkę bardzo wysoko. Myślę, że tak duża ilość transferów z Korei, z pewnością urozmaici rozgrywkę.

 

R E K L A M A
Kategorie
E-sportE-Sport LOL

Witam wszystkich bardzo serdecznie nazywam się Bartek i jestem ze Szczecina. Aktualnie pracuje jako QA i studiuję. W wolnych chwilach grywam głównie w LoLa.