XPeke wraca do gry! Kolejny Polak w LCS?!

Zmiany w zespole Origen! XPeke powróci na środkową aleję, a jungle zajmie polski leśnik - Cinkrof. Ponadto, szykuje się również zmiana na pozycji supporta....

Zmiany w Origen!

Za nami już połowa wiosennego splitu EU LCS. Dla drużyn znajdujących się w strefie relegacji, to już ostatni dzwonek, by poprawić coś w swojej grze. Aktualnie na dnie grup znajdują się drużyny, które jako jedyne nie odniosły zwycięstwa. W grupie „A” jest to Roccat, a w grupie „B” Origen. Różnica między nimi jest taka, że Origen do tej pory nie wygrało ani jednej mapy. Katastrofalny wynik spowodował, że xPeke postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.


xPeke wraca na pokład

Wszystko wskazuje na to, że xPeke po raz kolejny spróbuje uratować swoją drużynę. Tym razem jego powrót w roli midlanera wydaje się być nieunikniony. Zajmie on miejsce NaeHyuna, który prawdopodobnie przeniesie się na dolną aleję, gdzie będzie występował w roli wspierającego. Tym samym, ze składem pożegna się dotychczasowy support Hiiva.

xPeke

[advert id=”66069"]


Czy zobaczymy polskiego zawodnika?

Hiszpański portal „as”, który donosi o zmianach, wspomniał o jeszcze jednym możliwym transferze. Według niego, miejsce dotychczasowego junglera Origen – Wisdoma, miałby zająć polski zawodnik Jakub „Cinkrof” Rokicki.

Niestety, informacje na temat dotychczasowego zawodnika Baskonii nie są tak klarowne. Mówi się, że transfer może zostać opóźniony lub cofnięty, ze względu na decyzję zawodnika, spowodowaną kiepską sytuacją zespołu. Jednakże, Origen złożyło wniosek do Riot Games o zatwierdzenie transferu, co daje szansę, na zobaczenie Polaka w prestiżowych rozgrywkach.


Szanse Origen

Origen nadal ma szanse na uchronienie się od relegacji. Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ będą oni musieli pokonać 2 najsłabsze drużyny grupy „A” oraz wyprzedzające ich w grupie „B” Vitality. Mimo przewidywanych zmian, wykonanie tego zadania wydaje się bardzo mało prawdopodobne. Jednakże pewnym jest, że nie można ich skreślać!

Czy zmiany się potwierdzą? Czy zobaczymy kolejnego Polaka w LCS? Jak poradzi sobie xPeke w swojej nowej-starej roli? I czy NaeHyun przerwie swoją haniebną passę?

R E K L A M A

Odpowiedzi poznamy już niebawem!


Czytaj kolejny artykuł – Scroll Down!

R E K L A M A
Kategorie
E-sport