Znamy finalistów Mistrzostw Świata League of Legends 2018!

Dzisiaj poznaliśmy 2 drużyny, które zawalczą o tytuł Mistrzów Świata w League of Legends. Powiem tyle: nareszcie widzimy Europejczyków w Finale! ...

Dzisiaj poznaliśmy 2 drużyny, które zawalczą o tytuł Mistrzów Świata w League of Legends. Powiem tyle: nareszcie widzimy Europejczyków w Finale!

Jednak starcia półfinałowe były… lekkim zawodem. Oba zakończyły się wynikiem 3:0 i dominacją jednej z drużyn. Pierwszą było chińskie Invictus Gaming.

Po pięknych oraz emocjonujących występach, sztorm, jaki  rozpętało europejskie G2, rozbił się o formację z kraju środka. Invictus wczoraj po prostu zagrało lepiej, narzucając swoje tempo rozgrywki. Nie dali ekipie Jankosa taryfy ulgowej, karząc ich na każdym kroku, kończąc starcie na 3 mapie.

Do tego odkupienia nie znalazło amerykańskie C9. Po wielu latach bycia „tym gorszym regionem”, nowy kontynent może jedynie poszczycić się ćwierćfinalistami na tegorocznych Mistrzostwach. Fnatic po prostu przejechało się po rywalach, rozwalając ich na 3 mapach, nie dostając nawet zadyszki.

Co tu dużo mówić! GG Fnatic i Invictus Gaming! Zapraszamy na kolejne starcia, które odbędą się już 3 listopada. Start o 8:30, więc zapraszamy serdecznie do oglądania!

Pozostaje pytanie: czy Fnatic odbiorą ponownie tytuł Mistrzów Świata? Zrobili to w Sezonie 1. Uda im się to ponownie? Zobaczymy!

R E K L A M A
Kategorie
E-sportE-Sport LOL

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i