GoG rozdaje za darmo świetnego Shadow Warriora 2

Bardzo dobra informacja dla wszystkich fanów gier single. Polski Shadow Warrior 2 jest dostępny za darmo na platrofmie GoG przez 48 godzin....

Bardzo dobra informacja dla wszystkich fanów gier single. Polski Shadow Warrior 2 jest dostępny za darmo na platrofmie GoG przez 48 godzin.

Utworzona przez  CD Projekt platforma świętuje swoje 10 urodziny. Dano graczom jedną grę do wyboru, która miała być za darmo przez 48 godzin. Tym sposobem trafiło na Shadow Warrior 2 od Warszawskiego Flying Hog Games.

Jest to sequel FPS-a wydanego w 1997 roku. W skrócie chodzi o mordowanie hord demonów w dalekowschodnim stylu.

Druga część została wzbogacona o elementy RPG, przez co często była porównywana do sławnego już Borderlands. Mnogość broni i ulepszeń ucieszy każdego fana różnorodności. Natomiast sympatycy krwawej jatki znajdą coś dla siebie w bardzo pasujących do nich, efektywnych walkach.

Poza tym SW2, podobnie jak wspomniany Borderlands, posiada tryb Co-op dla maksymalnie 4 osób, dzięki czemu przygody będziemy mogli przeżywać razem.

Śpieszcie się. Gierkę można złapać do 6 października, do godziny 16:00. A zrobicie to pod tym linkiem.

R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i