Michael Morhaime rezygnuje z posady dyrektora w Blizzardzie

To kolejny smutny dzień dla fanów Blizzarda. Jak dowiedzieliśmy się wczoraj wieczorem, Mike Morhaime rezygnuje ze swojego stanowiska jako CEO (Dyrektor) Blizzarda. Mimo braku etatu, pozostanie przy Zamieci jako doradca....

To kolejny smutny dzień dla fanów Blizzarda. Jak dowiedzieliśmy się wczoraj wieczorem, Mike Morhaime rezygnuje ze swojego stanowiska jako CEO (Dyrektor) Blizzarda. Mimo braku etatu, pozostanie przy Zamieci jako doradca. Nie wiemy natomiast, jakie będą jego losy jako basisty Elite Tauren Chieftain.

Mike dołączył jeszcze do Silicon & Synapse, które potem zmieniło nazwę na Blizzard Entertainment, 27 lat temu. Teraz przechodzi na zasłużoną emeryturę. Jego obowiązki przejmie J. Allen Brack, będący dotychczas dyrektorem produkcyjnym World of Warcraft.

Michael w swoim liście „pożegnalnym” wspomina swoje początki w S&S oraz dziękuje tak swoim współpracownikom, jak i społeczności. Jak wspomina „[..] my tworzyliśmy światy, ale to Wy tchnęliście w nie życie.” 

To już kolejna osoba ze Blizzarda, która odeszła w ciągu ostatnich dwóch lat. Wcześniej wielkie poruszenie wzbudziły odejście Chrisa Metzena czy Bena Brode. Co będzie dalej? Na pewno Blizzcon 2018, już bez jednej z jego głównych twarzy.

Michael Morhaime w wykonaniu SiaKim

R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i