THQ Nordic – 80 projektów w trakcie rozwoju

THQ Nordic ma od groma projektów w trakcie pracy, według sprawozdania finansowego, do końca marca, firma miała aż 80 projektów w developmencie, a aż 48 z nich jest nie...

THQ Nordic ma od groma projektów w trakcie pracy, według sprawozdania finansowego, do końca marca, firma miała aż 80 projektów w developmencie, a aż 48 z nich jest nie zapowiedzianych.

W przeciągu kilku lat, THQ Nordic, wciągnął w swoje szeregi mnóstwo innych firm oraz licencji(w tym ostatnio twórców Gothica), więc nie jest to niespodzianką, że jest aż tyle projektów, jednak liczba 80 jest na prawdę dużą cyfrą w tym przypadku. Podczas ostatniego roku fiskalnego dodało się bardzo dużo gier.

„Podczas tego okresu dodaliśmy wiele nowych projektów, wśród nich jest development twórców franczyzy Metro – 4A Games, dla ich nowo powstającej gry AAA. Pod koniec kwartału, THQ Nordic, Deep Silver oraz Coffee Stain miało 80 gier w developmencie i aż 48 nie ogłoszonych.”

Raport finansowy pokazał również, że Metro Exodus był dla THQ Nordic największą premierą w historii firmy.

 

R E K L A M A
Kategorie
ArtykułyGamer Zone

Witam wszystkich bardzo serdecznie nazywam się Bartek i jestem ze Szczecina. Aktualnie pracuje jako QA i studiuję. W wolnych chwilach grywam głównie w LoLa.