Blizzard zniszczył system reklamami darmowego Starcraft 2

Starcraft 2 jest już dostępny za darmo, a Blizzard przygotował z tej okazji bardzo ciekawe reklamy, które trzeba zobaczyć. Dawka śmiechu gwarantowana!...

Starcraft 2 za darmo!

Jak wiecie, już można grać za darmo w Starcraft 2.  Sam obecnie zwalniam 30 gigabajtów na dysku, dla króla RTS-ów. W skład bezpłatnej wersji wchodzą tryby wieloosobowe oraz kampania Wings of the Liberty.

Po prostu pozostaje zassać grę i cieszyć się nią. Warto! SC2 rozwija oraz pozwoli Wam dojrzeć, tak, że wyrośnie Wam broda! To nie żart, a fragment najnowszej reklamy!

To jednak przystawka. Prawdziwą bombą są drugi film oraz posty na twitterze. Zacznijmy od tych drugich.

Blizzard opublikował takie trzy. Pierwsze dwa brzmiały „Ile trzeba godzin, by odblokować kampanię WotL” oraz „Ile trzeba godzin, by mieć dostęp do wszystkich dowódców w trybie współpracy”. W obu wypadkach dopisano odpowiedź „zero”. Podobnie jak w trzecim wypadku.

Ilość mechanik pay2win w Starcraft II:0

Do tego, jak widzicie zostało dołączone wideo, którego pełną wersję znajdziecie poniżej. „Nie po to twój dziadek oddał całe swoje życie, żeby wnuczek wydawał pieniądze, żeby być w czymś dobrym!”. W angielskiej wersji brzmi to znacznie lepiej i jednoznacznie sugeruje, że w Sektorze Koprulu nie ma żadnego płacenia za przewagę.

Fani zostali tym kupieni, szczególnie na tle trwającej w najlepsze dramy z EA i pay2win w Battlefront 2. Od razu mówię – to wszystko przypadek. Wyprodukowanie takiej reklamy trwa trochę czasu, a całość zaplanowano „dawno temu”.

R E K L A M A

Przy okazji, niejaki komentator Emil zapowiedział powrót serii „Drewniane przedszkole”, w której wyjaśni podstawowe zagadnienia, a także pomoże Wam postawić pierwsze kroki, a także kilka kolejnych.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryInne

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i