C.A.M.P – czyli jak będziemy budować i craftować w Fallout 76

Na targach Gamescom 2018 ujawniono nowe szczegóły dotyczące długo oczekiwanego Fallouta 76. Tym razem twórcy przedstawili, jak wygląda crafting oraz budowanie bazy....

Wszystko zostanie oparte o system C.A.M.P, czyli Certyfikowany Automat Mobilnej Produkcji. Maszynka ta ma zapewnić naszemu bohaterowi miejsce do spania, gotowania, leczenia ran. Wytworzy także nasz domek w postapokaliptycznym świecie, czy pozwoli na wytwarzanie ekwipunku.

C.A.M.P ulepszymy za pomocą zdobywanych materiałów. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że urządzenie jest przenośne i możemy z jego pomocą zmienić miejsce, w jakim osadziliśmy naszą bazę. Tak, jakby niespokojni sąsiedzi nie dawali nam spać.

Całość została przedstawiona w formie zabawnej animacji. Minusem tego jest fakt, że nie zobaczyliśmy przez to ani kawałka gameplay’u.

O Fallout 76

Fallout 76 jest prequelem poprzednich części i zarazem pierwszą grą online z cyklu. Tak, tym razem będziemy razem z innymi graczami przemierzać ogromny (ponoć 4 razy większy świat niż w Fallout 4) świat. 

Nie zabraknie rozwoju postaci opartego o system S.P.E.C.I.A.L (siła, percepcja, wytrzymałość, charyzma, inteligencja, zręczność, szczęście). Inaczej jednak niż w poprzednich odsłonach, umiejętności (takie jak naprawianie) nabędziemy jedynie z kart, które otrzymamy co kilka poziomów. Są one dobierane losowo, dlatego zawsze warto znaleźć party, które uzupełni nasze słabości.

Twórcy zapewniają, że Fallout 76 będzie „równie fabularny” co poprzedniczki, a jakiś czas po premierze ma zostać dodana opcja tworzenia prywatnych światów, gdzie samotnicy znajdą swój cichy kącik. Tam też będzie można cieszyć się tworzonymi przez społeczność modami!

Premiera planowana jest już na 14 listopada. Co ciekawe gra NIE pojawi się na platformie Steam.

R E K L A M A
R E K L A M A
Kategorie
GryMMORPG

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i