Clash w League of Legends wraca na jeden dzień.

Riot Games ogłosiło kolejne testy Clash - turniejów wewnątrz gry, które mają zapewnić emocjonujące rozgrywki w zgranej drużynie....

Riot Games ogłosiło kolejne testy Clash – turniejów wewnątrz gry, które mają zapewnić emocjonujące rozgrywki w zgranej drużynie. Na razie oficjalnie mowa jest tylko o Oceanii (Australia i okolice).

Drużyny w tym regionie mogą zapisać się od 11 października, a same mecze odbędą się 2 dni później – 13 października. Większość fanów spodziewa się także testów w Europie.

W dzień rozgrywek wypada 13, ale na szczęście nie piątek, więc można liczyć  na mniej problemów technicznych, które ostatnim razem były bardzo uciążliwe. Część z nich uniemożliwiała wręcz rozgrywkę.

Czym jest Clash

Clash to specjalny, testowy jeszcze tryb turniejów, organizowanych przez RIOT Games wewnątrz klienta gry. Zgłoszone drużyny zapisują się i wygrywając kolejne mecze, zdobywają nagrody.

Przy okazji muszę wspomnieć o nowych skinach

Tak się składa, że przy okazji mamy premierę nowej legendarnej skórki – Heimerdinger Treser Smoków.

 

R E K L A M A
Kategorie
GryLeague of Legends

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i