Diablo 4 nadciąga. Fani widzą już przecieki nawet w szklankach!

Blizzcon coraz bliżej, a jego organizatorzy postawili poprzeczkę bardzo wysoko. Przynajmniej, jeżeli chodzi o uniwersum Diablo....

Blizzcon coraz bliżej, a jego organizatorzy postawili poprzeczkę bardzo wysoko. Przynajmniej, jeżeli chodzi o uniwersum Diablo.

Po latach wegetacji Diablo 3, w tym roku dostaliśmy serię obietnic oraz zapowiedzi, pokroju trzeciej części diabełka na konsolę Nintendo Switch, po animację od Netflixa.

W mobilnego Diablo zagramy już podczas Blizzconu – premiera odbędzie się 2 października. Natomiast o kreskówce mamy tylko szczątkowe informacje. Na więcej na razie czekamy.

Plotki mówią o adaptacji gry na serial. Będzie to… Diablo!

Jednak języczkiem uwagi okazuje się po prostu nowa część Diablo, szczególnie po ujawnieniu harmonogramu Blizzconu. W skrócie – Diablo dostało najlepszy czas na scenie, więc pozostałe gry będą miały słabe zapowiedzi w Sanktuarium zadzieje się.

Przez to dziesiątki fanów na całym świecie szuka kolejnych poszlak, które mają udowodnić, że gwiazdą tegorocznego Blizzconu okaże się Diablo 4. Również na polskim Youtube nie brakuje teorii. Moim faworytem jest Mkrr3.

W swoim filmie stwierdził, że dwa lata temu (kiedy był duży hype, ale dostaliśmy „tylko” nekromantę oraz „odnowione” pierwsze Diablo), twórcy chcieli ogłosić nowy dodatek. Widząc jednak, jak wiele musza zmienić, postanowili przerobić projekt w kolejną część.

Dochodzi jednak do absurdów. Idealnym przykładem jest nowy post na Twitterze, z gadżetami w sklepie Blizzarda. Widząc na nim 4 szklanki oraz koszulkę z Mrocznym Wędrowcem, masa graczy wskazała, że czaka na nas „Diablo 4 – Dark Traveler” lub po prostu ogłoszenie odnowionego Diablo 2 w asyście 4 części.

R E K L A M A

A teraz poważniejszy przeciek

Jednak jakiś czas temu na Reddicie pojawił się wpis z przeciekiem, od pewnego użytkownika tego forum. Zawarł w nim informacje o „Diablo 4: World of Sanctuarium„. Podobieństwa do World of Warcraft nieprzypadkowe.

Miał to być MMORPG z otwartym światem, gdzie pierwiastek massive występuje w miastach. Natomiast w jednej lokacji „polowej” ma znaleźć się miejsce tylko, dla określonej puli graczy.

Całość charakteryzuje się bardzo mrocznym klimacie (mroczniejszym niż D3),zbudowanym przy pomocy nowego silnika graficznego. Premiera na PC oraz konsole nowej generacji miałaby się odbyć w 2020/2021.

Ciekawy jest fragment na temat klas postaci. Ma być ich wiele – od nowych śmiałków, po odpowiedniki znanych nam przyjaciół, takich jak Amazoka, czy Czarodziejka.

Brzmi to bardzo nieprawdopodobnie, wręcz głupio. Tym bardziej trzeba powiedzieć, o najważniejszym „szczególe” tego przecieku. Otóż Redditowcy znaleźli jego autora, który według szukających go stalkerów jest… Junior Level Designer tejże produkcji.

Post jednak szybko został usunięty, ale jego zapisy znajdziecie powszechnie w internecie.

Osobiście jednak uważam, że niezależnie od tego, co dostaniemy, nie zabraknie popularnych w ostatnim czasie mikropłatności.

R E K L A M A
Kategorie
Gry

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i