Czy Molten Blade stanie się użyteczny?

Czy Molten Blade otrzyma kolejną szansę od losu?...

Koboldy i katakumby już niedługo zawitają do Hearthstone! Przyjrzyjmy się jednej z kart, która może otrzymać kolejną szansę. Oto Molten Blade!


Molten Blade useless?

Wraz z dodatkiem Podróż do wnętrza Un’goro do gry dodano broń o aktualnie najsłabszych bazowych statystykach. Jednak nie w nich leży problem. Chodzi tutaj o jej efekt, Molten Blade jest bowiem Zerusem wśród broni. Przez dużą ilość słabego oręża, mamy małą szansę na otrzymanie tego lepszego. Jak na ten moment Stopione Ostrze nie ma większego zastosowania, przez brak opłacalnych przemian (chyba, że uda nam się trafić Gorehowl’a, lub inną potężną broń).


Czy Koboldy i katakumby mogą coś zmienić?

Dodatek będzie zawierał nowe, legendarne bronie, co poszerzy wachlarz możliwości Stopionego Ostrza. Czy jednak to wystarczy, aby ta broń zaczęła być wykorzystywana? Może nie stanie kartą wymaganą w każdej talii wojownika, ale jest szansa na częstsze jej widywanie.

Znacie inne karty, które mogą powrócić wraz z nowym dodatkiem? Podzielcie się również opinią na temat Molten Blade’a.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Hearthstone

Mam 17 lat i niedawno rozpocząłem swoją przygodę w MMO24.pl, jestem graczem kochającym wszelkiego rodzaju imprezy związane z e-sportem. Moimi ulubionymi grami są Hearthstone i oczywiście League of Legends. W wolnych chwilach poświęcam się pisaniu artykułów oraz muzyce! :D