Injustice 2 – zapowiedź kolejnego DLC z nowymi grywalnymi postaciami!

Injustice 2 już niedługo zagości na komputerach osobistych. Tymczasem NeatherRealm Studio opublikowało zapowiedź nowego DLC do gry!...

Injustice 2 na komputerach osobistych

Niedawno wspominałem o tym, że Injustice 2 zagości na komputerach osobistych. Oficjalna data premiery została zapowiedziana na 14 listopada. Tymczasem zapowiedziano kolejne DLC z nowymi grywalnymi postaciami!


Fighter Pack 3

Nowe DLC zatytułowane jako „Fighter Pack 3” zadebiutuje 12 grudnia. Rozszerzenie to pozwoli nam przejąć kontrolę nad Atomem, Enchantress oraz Wojowniczymi Żółwiami Ninja! Warto wspomnieć również o tym, że czwórka ta czwórka bohaterów będzie walczyć razem, jakby byli jedną postacią.

Samo NetherRealm Studios słynie z gościnnych postaci w swoich bijatykach. w Mortal Kombat Komplete Edition mieliśmy okazję zagrać jedną z ikon horrorów – Freddym Krugerem. W Mortal Kombat X mogliśmy natomiast przejąć kontrolę nad takimi postaciami jak Jason Vorhees, Leatherface a nawet Obcy i Predator! Gościnne postacie pojawiły się już wcześniej w Injustice 2… w końcu mieliśmy zapowiedź takich postaci jak Raiden czy Sub-Zero z Mortal Kombat.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.