Czy warto sięgnąć po World of Warcraft?

Czy Warto sięgnąć po World of Warcraft? Dowiedzcie się sami!...

Jeśli nie miałeś nigdy styczności z grą

Wielu graczy na pewno słyszało o World of Warcraft, później spojrzeli na datę wydania,abonament i ochota znikła. Jednak czy słusznie? Nie! WoW, mimo że został wydany pod koniec 2004 roku.

Grafika gry została wielokrotnie zmieniana i nawet w obecnym roku można się pozachwycać wieloma widokami!


Co z tym abonamentem?

Abonament można zdobyć również za darmo w samej grze, wystarczy, że kupisz battlechesta za ok. 30zł a pod koniec miesiąca abonament za ok. 60zł. Po dwu miesięcznym czasie gry twoja postać powinna mieć spokojnie wystarczającą ilość złota, żeby zakupić abonament już w samej grze.


Mój Komputer to prehistoria! Czy jest możliwość, że WoW zadziała?

Co prawda wymagania po zmianach z dodatku „Legion” zostały nieco zwiększone, mimo to spokojnie powinniście na minimalnych ustawieniach mieć możliwość  zagrania w World of Warcraft.

Jeśli chodzi o lokacje z nowych dodatków, również spokojnie „powinny śmigać”. No, chyba że laguje wam „pong” na PC, wtedy już nie.


Przecież sam tego wszystkiego nie ogarnę!

W serwisie „Youtube” jest masa poradników, szczególnie polecam wam kanał Nexosa, dzięki niemu dowiedziałem się masę rzeczy, o których nie miałem pojęcia! Jeśli nie wiecie jak coś zrobić napiszcie na nasz FP, chętnie odpowiem na wasze pytania.


Fabuła w World of Warcraft

W Wowie nie „nawalmy” tylko stworów jak w reszcie Mmo. Sama gra ma bardzo rozbudowaną fabułę, nawet niektóre kwiatki mają własną historię! Jeśli lubicie czytać zachęcam was do zagłębienia się w temat książek z serii „Warcraft” i „World of Warcraft”. Nie przejmujcie się, jeśli nie będziecie czegoś ogarniać, z czasem wiedza sama przybędzie!

R E K L A M A

Warto czy nie warto?

Jeśli lubicie gatunek Mmorpg to zdecydowanie warto! Masa niezapomnianych historii i ludzi. Jak World of Warcraft was wciągnie to wypuści dopiero za kilka lat! Miłego expienia!

R E K L A M A
Kategorie
World of Warcraft

Śliczny, uroczy i czysty wyznawca Przymierza. Fan produkcji Blizzarda i zapalony gracz League of Legends.