Kolejny darmowy weekend w Overwatch!

Blizzard Entertainment oferuje kolejny darmowy weekend do gry Overwatch! Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 17-21 listopada....

Overwatch na Blizzconie

Na niedawnym Blizzconie poznaliśmy nowości jakie trafią do gry Overwatch. Mowa tu o nowej mapie, jaką jest park rozrywki Blizzarda. Ponadto otrzymaliśmy nowy film animacyjny oraz zapowiedź nowej postaci, Moiry.


Darmowy weekend z bohaterami Overwatch

Blizzard Entertainment postanowił po raz kolejny zachęcić graczy do zakupu ich najnowszego tytułu. Darmowy weekend odbędzie się w dniach 17-21 listopada.

Na czas trwania darmowego weekendu Blizzard udostępni bezpłatnie wszystkich bohaterów i mapy. Gracze będą mogli zdobywać poziomy i skrzynki z łupami oraz możliwość nabycia przedmiotów kosmetycznych. Dodatkowo, jeśli przekonacie się do zakupy gry, zachowacie wszystkie wasze postępy zdobyte podczas darmowego weekendu.

Tego typu kampanie eventowe przynoszą firmie całkiem niezłe statystyki. W Overwatcha grało już ponad 35 milionów osób! Dodatkowo ciągle rozbudowywana zawartość w grze potrafi zatrzymać osobę przy tym tytule na wiele godzin!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.