Little Missfortune czyli dziwna opowieść o 8 letniej dziewczynce

Little Misfortune jest to przygodowa gra o, mniej więcej 8 letniej dziewczynce. Nieszczęśliwa Ramirez Hernandez, która podąża za swoim nowym przyjacielem Mr. Voice w głęboki, ciemny las by odnaleźć...

Little Misfortune jest to przygodowa gra o, mniej więcej 8 letniej dziewczynce. Nieszczęśliwa Ramirez Hernandez, która podąża za swoim nowym przyjacielem Mr. Voice w głęboki, ciemny las by odnaleźć Nieskończone Szczęście jako prezent od jej mamy… Brzmi dobrze, prawda?

Gra jest głównie o eksploracji, podejmowani decyzji oraz ich konsekwencjach i wygląda… trochę dziwnie. Ale nic nie szkodzi, zostało udostępnione demo, gdzie możecie zobaczyć i sprawdzić czy mówię prawdę.

Jest to dosyć krótkie demo, ma około 15 minut i jest „w tonie całej gry” według opisu. Jeśli chcecie, gra jest dostępna na Steam, lub jeśli wolicie ścieżkę bez DRM to możecie ściągnąć na Itch.io.

R E K L A M A
Kategorie
Gry

Witam wszystkich bardzo serdecznie nazywam się Bartek i jestem ze Szczecina. Aktualnie pracuje jako QA i studiuję. W wolnych chwilach grywam głównie w LoLa.