Darmowe skiny do League of Legends – jak je zdobyć? [12.2018]

Zastanawiasz się jak zdobyć darmowe skiny do League of Legends? Zebraliśmy zestaw sprawdzonych i najpopularniejszych sposobów na zgarnięcie darmowych skórek!...

Darmowe skiny do League of Legends

Teoretycznie wszyscy znają sposoby na darmowe skiny do League of Legends, ale w praktyce wielu graczy nie ma o nich pojęcia!

Dlatego przygotowaliśmy krótki przewodnik, który wyjaśni Wam, w jaki sposób można zdobyć darmowe skórki do LoLa!


Darmowe skórki do LoLa za like, follow oraz subskrypcję.

Jeśli, nie wiecie w jaki sposób zgarnąć darmowe skiny do League of Legends dla Tristany, Garena i Alistara, to nic straconego! Riot nagradza swoich graczy za polubienie i obserwowanie swoich kanałów social media.

Dzięki temu w krótkim czasie możemy cieszyć się nowymi skinami oraz bohaterami, jeśli nie mamy ich w swoich zbiorach!

Aby zdobyć Riot Girl Tristanę trzeba polubić League of Legends na Facebook’u. Uwolnionego Alistara uzyskamy za subskrypcję Riot Games na YouTube. Natomiast Garena Mrocznego Rycerza otrzymamy za podążanie za na Twitterze.

Uwaga: Za subskrypcję nie otrzymujemy już kodu do skórki Alistara! Aby go otrzymać, wystarczy napisać do supportu i poprosić o niego, mówiąc, iż subskrybujemy ich kanał.

Uwaga2! Jeśli nadal masz problem z pozyskaniem Alistara, skorzystaj z tego guide!


Darmowe skiny do League of Legends – warsztat hextechDarmowe skiny do League of Legends - Hextech

Kolejnym sposobem na darmowe skiny do League of Legends jest niedawno wprowadzony warsztat Hextech, który umożliwia tworzenie darmowych skinów.

R E K L A M A

Aby stworzyć darmową skórkę, musimy posiadać odłamek danej skórki oraz wystarczającą ilość esencji. Można także odblokować skórkę przy pomocy trzech odłamków różnych skinów, które następnie transmutujemy w jedną losową skórkę.

Esencję niezbędną do stworzenia darmowej skórki zdobywamy przez rozłożenie innych odłamków skórek, którymi nie jesteśmy zainteresowani lub je posiadamy.

Natomiast odłamki skórek znajdujemy w skrzyniach Hextech, które możemy zakupić w sklepie za RP lub zdobyć jako nagrodę za dobry mecz. Warunkiem otrzymania skrzyni jest zdobycie oceny przez nas lub premade’a na poziomie S- i w górę.

Do otworzenia skrzyń, potrzebujemy kluczy, które również możemy kupić za RP lub zdobyć jako fragment za wygrany mecz. Tym razem otrzymujemy fragmenty klucza, z których składamy pożądany kluczyk. Potrzebujemy 3 fragmentów na 1 klucz.

Uwaga: przyznawanie fragmentów kluczy jest losowe! Nie każda wygrana gwarantuje jego zdobycie!

Innym sposobem na zdobycie skrzyń, jak i kluczy jest wykonywanie misji, które pojawiają się w League of Legends przy okazji eventów! Misje w Lidze to nowość, jednak są one bardzo dobrze przemyślane, ponieważ możemy za darmo uzyskać zawartości z gry np. skrzynki, klucze, esencje, ikonki, odłamki skórek itp. Tylko musicie pamiętać, że misje mają swoje ograniczenia czasowe i znikają po zakończeniu eventu!


Porada dotycząca eventów

Jeśli też macie taki problem, jak ja, czyli zdobywacie wiele skrzynek, a nie nadążacie z odłamkami kluczy. Polecam wam wtedy wykorzystać tokeny z misji podczas eventów, na wymianę ich za odłamki kluczy. Przy zrobieniu wszystkich misji będziecie w stanie zakupić 12 odłamków. Da Wam możliwość stworzenia 4 kluczy i otwarcia taką samą ilość skrzynek. Uważam, że jest to lepsze niż wydanie tokenów za eventowe skrzynki.


Warsztat Hextech umożliwia nam stworzenie sześciu unikalnych skórek: Hextech Annie, Soulstealer Vayne, Hextech Kog’Maw, Hextech Alistar, Kosmiczny Pirat Darius, Lansjer Zero Hecarim, Hextech Poppy oraz Hextech Malzahar!


Nagroda za wynik rankedowy w sezonie

Nie możemy zapomnieć o tym sposobie na darmowe skiny do League of Legends. Na koniec każdego sezonu Riot nagradza swoich graczy pakietami nagród, które uzależnione są od dywizji, w której kończymy sezon.

Najważniejszą nagrodą jest darmowa skórka z serii Victorious. Gift jest przyznawany wszystkim graczom, którzy osiągnęli minimum złotą dywizję.

Ujawnienie nagrody za sezon następuje w okolicach jesieni, gdyż jak wiadomo, sezon kończy się w okolicach listopada. Także musicie jeszcze poczekać, aby się dowiedzieć, co otrzymacie za rangę Gold i wzwyż!

A oto skórki, które były nagrodami za poprzednie sezony: Jarvan IV Zwycięzca, Zwycięska Janna, Zwycięska Elise, Zwycięska Morgana, Zwycięska Sivir, Zwycięski Maokai, Zwycięski Graves, Zwycięska Orianna.


Konkursy i Giveaway sposobem na darmowe skiny do League of Legends!

Kolejnym sposobem na darmowe skiny do League of Legends są konkursy i giveaway, które czasami przeprowadzają znani streamerzy czy redakcje internetowe.

Jest to prosty sposób na darmowe skórki podobnie jak za like, follow czy subskrypcję, ponieważ nie wymaga żadnego dużego zaangażowania.

Przestrzegamy jednak przed nieuczciwymi organizatorami, którzy naciągają was na farmę like lub subskrybcji. Warto zasięgnąć języka, czy konkurs jest wiarygodny, czy nie.

R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W Lola gram od 4 sezonu, uwielbiam lore jego postaci, a także nowo powstałe uniwersum. Gram też wiele innych popularnych produkcji na PC, a także spędzam wiele godzin na grach przeglądarkowych. Jestem maniakiem fantastyki, anime oraz kinowych produkcji.