LoL rotacja 19.06.2018

LoL Rotacja 19.06.2018, czyli najnowsza rotacja darmowych bohaterów League of Legends na nadchodzący tydzień! Zobacz i przekonaj się kto będzie dostępny od jutra za darmo w grze!...

LoL rotacja 19.06.2018

LoL rotacja 19.06.2018 – cykliczny artykuł pojawiający się tradycyjnie w każdy poniedziałek po godzinie 19:00, w którym podajemy dla Was najnowszą, darmową rotację bohaterów League of Legends na nadchodzący tydzień!


Bieżąca rotacja

 

Kalista

Graves

Fiddlesticks

Pyke

Zilean

Twitch

Rengar

Talon

Darius

Amumu

Kha’Zix

Swain

Karthus

Cassiopeia

 


Czym jest darmowa rotacja w League of Legends?

Wbrew pozorom wielu graczy dopiero zaczyna swoją przygodę z LoL’em i stąd kilka zdań wyjaśnienia. Darmowa rotacja, to zmieniana co tydzień grupa czternastu championów, którzy za darmo są dostępni dla wszystkich graczy. Oznacza to, że gracze mogą skorzystać w danym okresie z championów, których jeszcze nie zakupili.

Jak wiecie, bohaterów można kupować za BE, czyli niebieską esencję, którą zdobywa się poprzez wykonywanie misji, a także za niszczenie odłamków bohaterów oraz za RP, czyli wirtualną walutę, którą kupujemy za prawdziwe pieniądze. Rotacja w LOL umożliwia przetestowanie konkretnych championów i świadome podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie. Wielu graczy szuka rozwiązania i wzoru, według którego dobierana jest rotacja na poszczególne serwery.

Generalnie, nikomu to się jeszcze nie udało. Dlatego, tak dużym zainteresowaniem cieszy się informacja na temat darmowej rotacji, którą podajemy zawsze o jeden dzień wcześniej, niż to jest podawane na oficjalnej stronie League of Legends. Skąd ta wiedza? Korzystamy z koreańskiej strony LOLa, ponieważ Korea ma dokładnie taką samą rotację jak serwery EU. Kwestia stref czasowych pozwala nam podawać tą informację z dużym wyprzedzeniem. Dlatego, już od ponad roku podajemy rotację darmowych championów, najprawdopodobniej, jako pierwsi w Polsce.

Podsumowując, w każdy poniedziałek po godzinie 18.00 lub 19.00, chyba, że są jakieś opóźnienia w Korei, podajemy zestaw darmowych championów na kolejny tydzień. Rotacja jest aktywna zawsze od następnego dnia, czyli od wtorku. Możecie odwiedzać nasz portal w każdy poniedziałek i z pewnością znajdziecie świeżutki zestaw darmowych championów na kolejny tydzień w wątku oznaczonym wskazaną datą.

Linka do informacji o wszystkich bohaterach League of Legends

R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W Lola gram od 4 sezonu, uwielbiam lore jego postaci, a także nowo powstałe uniwersum. Gram też wiele innych popularnych produkcji na PC, a także spędzam wiele godzin na grach przeglądarkowych. Jestem maniakiem fantastyki, anime oraz kinowych produkcji.