Zwiastun nowego bohatera z mechaniką usypiania na PBE!

Dość efektywny zwiastun nowego bohatera pojawił się na PBE! Co więcej, prawdopodobnie poznaliśmy jego mechanikę gry!...

To się dopiero nazywa zwiastun

Riot już niedługo powinien ujawnić nowego bohatera, który bazować będzie na mechanice usypiania! Skąd ta pewność?

Mianowicie na PBE można ujrzeć ciekawe zjawisko spadającej z nieba bańki, która powoduje krótkotrwałe uśpienie, gdy w nią wejdziemy. Jednakże na chwilę przed sennym efektem pojawiają się krążące wokół bohatera motyle.

https://3.bp.blogspot.com/-WyWBILjcqmc/WetFBiELYlI/AAAAAAAAxyU/tYDoFe6GsD4WPn3HTy1D9fIa6IExCy56wCLcBGAs/s1600/asleep2.gif

Według dostarczonych nam informacji, efekt przedstawiony powyżej został pierwotnie dodany w aktualizacji, która miała miejsce 19 października. Natomiast obydwa statusy jednostki określono mianem ASLEEP oraz DROWSY.

Jeżeli to dla Was za mało, to w najnowszym blogu deweloperskim dotyczącym planów wobec bohaterów można zauważyć ukryty przekaz Riotu co do umiejętności nowego bohatera.

Zabawy ze Zmierzchem

Minęło sporo czasu, od kiedy mieliśmy nowego maga (i jeszcze więcej czasu od ostatniego eksplozywnego maga). Mając to na uwadze, skupiliśmy się na stworzeniu nowego eksplozywnego maga, który będzie mieć narzędzia pozwalające mu spojrzeć na walkę… pod interesującym kątem. Chcieliśmy stworzyć też postać, która będzie bardziej radosna i pełna życia, żeby przeciwstawić ją mrocznym i poważnym bohaterom, których wypuszczaliśmy ostatnio. Nowy mag będzie mieć unikalne umiejętności, których nie było do tej pory w League, więc przygotujcie swoje czary przywoływacza i nie zasypiajcie, bo nadchodzą zmiany… wielkie zmiany. Ale też iskry!

Wszystkie fakty znakomicie układają się w jedną całość! Teraz wystarczy czekać na jakikolwiek teaser w postaci obrazka czy filmiku!

R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

17-sto letni maniak komputerowy. Z zamiłowania leśnik oraz support. Mentalny challenger, który od kilku lat walczy o wymarzoną platynę! Dodatkowo najlepszy chłopak na świecie oraz grafik komputerowy. Jeżeli poszukujesz grafika, to zapraszam do mnie: https://www.facebook.com/FoxStudio99/ Prace wykonywane wyłącznie odpłatnie!