W jakie MMORPG grają czytelnicy MMO24

Na naszym fanpage'u na Facebooku zapytaliśmy się Was jakie są Wasze ulubione MMORPG. Wyniki nie zadziwiły, ale wiemy w co grają nasi kochani czytelnicy....

Na naszym fanpage’u na Facebooku zapytaliśmy się Was jakie są Wasze ulubione MMORPG. Wyniki nie zadziwiły, ale warto powiedzieć w co grają nasi kochani czytelnicy.

„Trójca Święta”

W skład „świętej trójcy” wchodzą król World of Warcraft, wciąż świetnie trzymające się, rewolucyjne Guild Wars 2 oraz najnowsza perełka, sandbox Albion Online.

Wszystkie te gry oferują niesamowitą grywalność. WoW i GW2 zdobyły doskonałe recenzje, a metacritic w obu wypadkach pokazuje ponad 90%. Bardzo możliwe, że AO podzieli ich los.

Dla ścisłości dodam, że sam tworząc post, wskazałem na Guild Wars 2, jednak nie spodziewałem się takiego odzewu. Jak widać gra ma swoich fanów w Polsce i wśród naszych czytelników. Co możemy zrobić więcej jak spotkać się z Wami w trybie WvW oraz dostarczyć Wam ciekawych materiałów?


W co jeszcze gracie?

Ciekawsze są pozostałe wymienione przez Was tytuły. Nasz redaktor naczelny Ganisz przypomniał o EVE Online, kosmicznemu MMORPG z 2003 roku, oferującego wolność oraz specyficzny tryb rozgrywki. Gratka dla fanów podróżowania po planetach .

Nie wolno zapomnieć o Lineage 2 oraz Aionie. Te gry utkwiły nam w pamięci i sercach jako wyjątkowe. Niestety, obie zostały w jakiś sposób zepsute przez aktualizacje. Nie przeczę, że wciąż są grywalne, ale rozumiecie. To już nie to samo.

Wskazywaliście też na Riders of Icarus, Black Desert Online, Revelation Online oraz Tibię. Chociaż spodziewałem się, że więcej z Was gra w te tytuły.

R E K L A M A

Za to chyba nikt nie gra w Blade and Souls, RuneScape, ArchAge, ani Star Wars: The Old Republic. Podobnie nie mówiliście o Path of Exile, The Elder Scrolls Online czy The Secret World Legends. Zresztą akurat te tytuły mają w sobie znacznie więcej RPG niż MMO.

Sam post możecie znaleźć tutaj.

R E K L A M A
Kategorie
Gry

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i