MapleStory z ogromną aktualizacją – Liberation of Cadena

Do Maple Story wprowadzono aktualizację, która przewróciła grę do góry nogami i dodała do niej masę nowego contentu. Mowa o aktualizacji numer 1.90 z podtytułem Liberation of Cadena....

Do MapleStory wprowadzono aktualizację, która przewróciła grę do góry nogami i dodała do niej masę nowego contentu. Mowa o aktualizacji numer 1.90 z podtytułem Liberation of Cadena.

Nowości w Liberation of Cadena

Razem z updatem, do gry wprowadzono nowy dungeon oraz masę nowych questów i przedmiotów. Zbalansowano także postacie i zamieniono niektóre ich umiejętności. Oprócz masy nowych elementów, ustanowiono EXP rate 200%, więc nawet nowi gracze spokojnie odnajdą się w bajkowym świecie gry. Więcej informacji o wprowadzonych  nowościach przeczytacie tutaj.


Gruntowne zmiany

W Maple Story na populację nigdy nie można było narzekać. Teraz jednak twórcy tę populację wykorzystują i słuchają jej głosów, by wprowadzać do gry zmiany takie, jak te w patchu 1.90. Wiele aspektów gry zostało zamienionych innymi, przebudowanych, lub usuniętych tak, by uczynić produkcję jeszcze lepszą.


MapleStory Nova: Liberation of Cadena

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.