Q&A odnośnie Battle for Azeroth z Ionem Hazzikostasem

W zeszły czwartek dyrektor World of Warcraft – Ion Hazzikostas oraz Community Manager Josh Allen wzięli udział w Q&A na żywo. Tym razem pytania dotyczyły nadchodzącego dodatku Battle for...

W zeszły czwartek dyrektor World of Warcraft – Ion Hazzikostas oraz Community Manager Josh Allen wzięli udział w Q&A na żywo. Tym razem pytania dotyczyły nadchodzącego dodatku Battle for Azeroth.

Artefakty oraz sety raidowe

W obu tych dziedzinach zmieni się dość sporo, jednak po szczegóły  zapraszamy do specjalnego wpisu.


Rasy pokrewne

Dowiedzieliśmy się, że aby odblokować jedną z sześciu pokrewnych ras (Zandalar Trolls, Highmountain Tauren i Nightborne dla Hordy; Lightforged Draenei, Dark Iron Dwarves i Void Elves dla Alliance), wymagane jest wykonanie linii fabularnej, w której je odkryjemy. Każda nowa postać jednej z pokrewnych ras od razu zacznie na 20. poziomie oraz, gdy zdobędzie maksymalny poziom, tudzież tudzież użyje boosta, otrzyma świetny transmog nawiązujący do fabuły.


Inne ciekawe odpowiedzi dotyczące Battle for Azeroth

Oprócz artefaktów, setów raidowych czy ras pokrewnych, twórcy odpowiadali na wiele ciekawych pytań odnośnie przyszłości gry.

World PvP

„Chcemy stworzyć przestrzeń, w której gracze szukający World PvP będą mogli rywalizować ze sobą z pełną satysfakcją. Nie chcemy by były to walki typu 1-shooting, lub 2-shooting.”

Realmy RP-PvP

„Domyślną opcją w Battle for Azeroth będzie oflagowanie graczy przeciwnej frakcji.”

Raidy

„Nie będą to zwykłe raidy. To będzie coś niezwykłego, gdy grupa graczy z hordy będzie mogła zmierzyć się z alliantami.”

R E K L A M A

Zmiany w klasach postaci

„Jeśli chodzi o klasy, możemy obiecać, że w każdej z nich dodamy więcej akcji. Nie będzie jednak to aż tyle zmian, ile pojawiło się wraz z Legionem.”

Animacje Warlocka z końcem Legionu?

„Niestety, myślę że prędzej zobaczymy Battle for Azeroth, niż animacje warlocka.”

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPGWorld of Warcraft

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.