World of Warcraft 7.3.5 – ostatnia aktualizacja Legionu już jutro!

Ku zaskoczeniu graczy, Blizzard ogłosił, że ostatnia duża aktualizacja World of Warcraft Legion – 7.3.5 wejdzie na serwery już jutro. W niej między innymi skalowanie lokacji, linia fabularna zwieńczająca...

Ku zaskoczeniu graczy, Blizzard ogłosił, że ostatnia duża aktualizacja World of Warcraft Legion – 7.3.5 wejdzie na serwery już jutro. W niej między innymi skalowanie lokacji, linia fabularna zwieńczająca dodatek, pole bitwy – Seething Shore i wiele więcej.

Skalowanie lokacji

Pozwalając graczom zwiedzić więcej świata podczas levelowania swoich postaci, Blizzard wprowadzi do World of Warcraft wyczekiwane skalowanie wszystkich lokacji z dodatków do Mists of Pandaria włącznie. Wszystkie te krainy skalują się teraz do poziomu postaci. Teraz nie musimy wybierać pomiędzy lokacjami, możemy zwiedzić je prawie wszystko – bez utraty doświadczenia.

Fabularny koniec dodatku

Po wprowadzeniu aktualizacji 7.3.5, każdy z graczy, którzy ukończyli raid Antorus: The Burning Throne, dostanie wezwanie do głównego miasta swojej frakcji, by stamtąd wyruszyć do Silithus i rozpocząć linię zadań fabularnych, zwieńczających dodatek.

Tokeny na legendarne przedmioty

Od jutrzejszej aktualizacji, Arcanomancer Vridiel będzie oferował nam specjalne tokeny za które kupimy losowy legendarny przedmiot dla aktywnej specjalizacji. Tokeny będą kosztowały 1000 Timewalking Essence.

Zadania Poczmistrza

Oprócz fabularnych zadań, aktualizacja wprowadzi do World of Warcraft zadania dla Poczmistrza, dzięki którym będziemy mogli otrzymać Podczas tej serii zadań możecie otrzymać osiągnięcia The Total Package, Priority Mail, tytuł Postmaster, zwierzaka Mailemental oraz gadżet Katy’s Stampwhistle i ulepszenie do Heirloomów.

Pole bitwy w Seething Shore

Jak informuje portal WoWCenter.pl:

Nowe pole bitwy zostanie odblokowane w późniejszym terminie, po ukończeniu dalszych zadań w Silithus.

R E K L A M A

Bitwa na Seething Shore rozpoczyna się na latających okrętach Hordy lub Przymierza, które krążą wokół niewielkiej wyspy niedaleko Silithus. Gracze zeskakują z nich na pole bitwy, a dzięki specjalnym rakietom mogą w niewielkim stopniu kontrolować, gdzie wylądują. Głównym celem jest zebranie 1500 jednostek Azerite, „krwi Azeroth”, która wypłynęła na powierzchnię po wydarzeniach z końcówki rajdu Antorus. 

Co jakiś czas w losowych miejscach na wyspie zaczną wybuchać zielone gejzery, gdzie chwilę później pojawi się ruda Azerite. Wydobywanie tego cennego surowca zajmuje trochę czasu, więc razem z sojusznikami będziecie musieli bronić się przed atakami przeciwnej frakcji lub przyjąć nieco bardziej ofensywną taktykę i atakować zbierających wrogów. Na samym początku trzeba się nieco rozdzielić, gdyż do zabezpieczenia będą aż trzy cele. Pod koniec bitwy wybuchać będzie już tylko jeden gejzer na raz, co doprowadzi do większych potyczek. 

W wypadku śmierci powrócicie do życia na latających okrętach. W porównaniu do innych pól bitew w grze, to jest dosyć niewielkie, pozwala na szybki powrót do walki i nie wymaga zbyt wiele obrony, gdyż cele bez przerwy pojawiają się i znikają. Z tych powodów rozgrywka wydaje się tu o wiele szybsza.

Mityczne podziemia

Wskrzeszenia w mitycznych podziemiach działają teraz na zasadzie:

Wszystkie osoby z możliwością wskrzeszania w grupie początkowo współdzielą jeden „ładunek” wskrzeszenia, a co każde 10 minut przyznawany jest kolejny, aż do maksymalnie pięciu. 

Ulduar w trybie Timewalking

Ulduar dołączy teraz do raidów dostępnych w trybie Timewalking podczas wydarzenia powiązanego z dodatkiem Wrath of the Lich King. Nie będzie jednak już podziału na 10 i 25 osób a ekwipunek zdobywany w nim maksymalnie osiągał będzie ilvl 930.

I wiele więcej…

  • Po aktywowaniu Blizzard Authenticator każdy z graczy 4 dodatkowe miejsca w podstawowym plecaku postaci. Jeśli ktoś już wcześniej aktywował zabezpieczenie, otrzyma 4  dodatkowe miejsca od razu z wprowadzeniem aktualizacji
  • Dodany zostanie nowy wierzchowiec.
  • Profesja Enchanting zostanie uproszczony na niskich poziomach. Gracze otrzymują teraz z przedmiotów pył, który zastąpi wiele składników w starych recepturach.
  • Podczas małego święta „Call of the Scarab” można teraz uzyskać ograniczone czasowo wierzchowce.
  • Pojawią się nowe zwierzaki i gadżety
  • Trenerzy zwierzaków będą mogli ukończyć osiągnięcie Family Brawler i otrzymać Master Trainer’s Tabard.
  • W Orgrimmarze i Stormwind pojawią się nowe zadania pozwalające zdobyć S.E.L.F.I.E. Camera MkII, dla graczy, którzy nie angażowali się zbytnio w rozwijanie garnizonów.
  • Łupy ze wszystkich podziemi działać będą teraz w systemie Personal Loot.

Ostatnia aktualizacja w dodatku Legion zwiastuje tylko jedno – następny dodatek jest coraz bliżej. Pytanie, jak przyjemnie będzie się graczom World of Warcraft na niego czekało.

R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.