Star Wars: Rivals – PvP Shooter na urządzenia mobilne

Disney wraz z Lucas Arts ogłosiło nową produkcję na urządzenia mobilne – Star Wars: Rivals. Jak zapowiadają, będzie to mobile multiplayer PvP shooter. PvP w uniwersum Star Wars na...

Disney wraz z Lucas Arts ogłosiło nową produkcję na urządzenia mobilne – Star Wars: Rivals. Jak zapowiadają, będzie to mobile multiplayer PvP shooter.

PvP w uniwersum Star Wars na urządzenia mobilne

W krótkiej, trzydziestosekundowej zapowiedzi, zauważyć można podobieństwo w rozgrywce do Overwatch, czy Paladins. Oprócz tego, twórcy planują zastosować podobną politykę do polityki drugiego z tych tytułów. Star Wars: Rivals będzie grą dostępną za darmo, z mikropłatnościami w postaci skrzynek, skórek postaci oraz ikon. W trakcie rozgrywki możliwe będzie zmienienie swojej postaci na inną, którą już udało się zdobyć w ramach nagród za postępy indywidualne oraz skrzynek. Ze strony fabularnej również nie będzie niespodzianki, ponieważ podczas gry zobaczymy wiele ikonicznych i bardzo dobrze znanych postaci z filmów, jak Luke Skywalker, Darth Vader, Jyn Erso, Fin, czy Phasma.

Premiera Star Wars: Rivals jeszcze w tym roku!

Premiera gry planowana jest na czerwiec obecnego roku. Przed tym twórcy dają możliwość wczesnego wpisania się do gry, aby dostać powiadomienie oraz zacząć grę równo z premierą. Mało tego – każdy, kto wpisze się we wczesnej rejestracji, otrzyma jednostki wsparcia: Death Trooper, jeśli jest użytkownikiem systemu Android lub Rebel Special Forces, jeśli jest użytkownikiem  iOS.


Więcej informacji na ten temat przeczytacie na oficjalnej stronie uniwersum.

R E K L A M A
Kategorie
FPSGry mobilne

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.