Moira oraz darmowy weekend już w Overwatch!

Nowa bohaterka, Moira już weszła na serwery Overwatch. Możecie ją przetestować za darmo, tak samą jak całą grę, korzystając z uroków darmowego weekendu!...

Darmowy weekend

Od godziny 20:00 dnia 17 listopada, można za darmo zagrać w Overwatch. Darmowy weekend będzie trwał aż do wtorku 21 listopada, a konkretniej godziny 9:00. Chociaż niewykluczone, że zostanie przedłużony. To świetna okazja, by przetestować grę przed zakupem! Szczególnie, że czekają nas nowości.

Moira już na serwerach

Najnowsza pomocniczka weszła już na serwery. Wraz z nią przyszły zmiany w jej koleżankach po fachu. Ana zadaje większe obrażenia, kiedy Łaska musi podtrzymać przez krótką chwilę swoje wskrzeszenie, żeby sojusznik wrócił do życia. Natychmiastowa reanimacja stanie się możliwa dopiero po użyciu ulta. Pełen patchnote znajdziecie tu.

Przejdźmy jednak do samej Moiry. Poza leczeniem zapewnia pewną dawkę obrażeń. Posiada też niezłą mobilność, pozwalającą na swobodne poruszanie się po mapie. Nie oczekujcie czegoś na kształt Smugi, ale poskakać trochę można.

Fabularnie jest naukowcem z obsesją na punkcie ulepszania ludzi. Mogła realizować się w organizacji Szpon. Generalnie to tam dokonała przełomu, czego efektem są „nadnaturalne” moce Żniwiarza. Podobno jednak nie potrafi wytłumaczyć smoków Hanzo i Genjiego.

Biotyczny chwyt (LPM i PPM): Używając lewej ręki Moira zwiększa swoją energię biotyczną i leczy znajdujących się przed sobą sojuszników. Prawą ręką wystrzeliwuje wiązkę energetyczną dalekiego zasięgu, która wysysa życie z wrogów oraz leczy Moirę i regeneruje jej energię biotyczną.

Kula biotyczna (Shift): Moira wystrzeliwuje odbijającą się kulę biotyczną i może wybierać między efektem regenerującym, który leczy sojuszników lub wyniszczającym, który rani wrogów.

Zniknięcie (E): Moira teleportuje się na niewielką odległość.

R E K L A M A

Koalescencja (Q): Moira emituje wiązkę o dużym zasięgu, która zarówno leczy sojuszników, jak i przenika bariery i rani wrogów.
Źródło

Przypominam, że czekamy na więcej niespodzianek, w tym nową mapę, łączącą w sobie wszystkie uniwersa Blizzarda. Nazywa się Blizzard World.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryOverwatch

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i