Nowy patch na serwerach, możliwość wspierania prosów oraz zapowiedź zmian w niewidzialności

Na serwery już jutro wejdzie kolejna aktualizacja. Próżno w niej szukać Garrosha, o którym pisaliśmy sporo wcześniej, chociaż zmian w balansie nie brakuje....

Na serwery już jutro wejdzie kolejna aktualizacja. Próżno w niej szukać Garrosha, o którym pisaliśmy sporo wcześniej. Podobnie jest z reworkami, chociaż zmian w balansie nie brakuje.

Zmiany w balansie

Co konkretnie? Genji jakiego znamy, został znerfiony, z czego najbardziej boli chyba zwiększenie czasu odnowienia Smoczego Miecza. Zmian mało, ale mogą mieć znaczenie.

Podobny los czeka odnowionego Xula, chociaż w jego wypadku przynajmniej Blizzard pokusił się o wzmocnienie talentu ulepszającego W na 4 poziomie. Trudno się dziwić, skoro build pod tą zdolność ma około 47% winratio, kiedy sam nekromanta szczyci się współczynnikiem wygranych na poziomie 56%. Czy to wystarczy? Zobaczymy!

Do tego przemodelowano trochę talenty Stukova. Build pod E nie będzie już taki mocny. Radzę zwrócić na to uwagę, podczas grania zainfekowanym admirałem. Możliwe, że zasięgowe ataki podstawowe z 1 poziomu staną się u niego podstawą. No i Okrutna Chłosta (ult) odpycha dalej.

Wchodzi również zmiana, o której pisaliśmy jakiś czas temu: cecha Chena będzie dawać mu natychmiastowo trochę gorzałki. W zamian zwiększono czas odnowienia uników z pierwszego poziomu (zdolność aktywowana), a nawet redukcję CD z ataków podstawowych.

Poza tym Przeklęta Kula Szarogrzywego będzie zadawała mniej obrażeń, podobne jak pierdy Zszywańca oraz jego ulepszone talentem W. Ostatnia smutna wiadomość jest przeznaczona dla fanów Uthera. Paladynowi dostało się po leczeniu z Q, a W ma kosztować więcej many.

Czystych wzmocnień jest dużo mniej. Ot Muradin dostaje więcej zdrowia i jego regeneracji, flary Rexxara odnawiają się częściej, a jeden z talentów Tychusa będzie skracał czas odnowienia jego cechy o sekundę dłużej. Tak, on ma coś takiego na 4 poziomie.

R E K L A M A

Całą listę zmian możecie zobaczyć tutaj.

Dopingowanie drużyn i zapowiedź (odległego) reworka Samuro oraz zmian w niewidzialności

Nie mogę zapomnieć wspomnieć Wam jeszcze o dwóch rzeczach. Po pierwsze wchodzi nowy system wspierania graczy profesjonalnych. Oglądając rozgrywki pro na żywo za pośrednictwem Twitcha, będzie można kibicować ulubionym drużynom.

Wszystko opiera się o znane „bitsy”. Mam jednak smutne wieści dla fanów Polskiego komentarza (i nie tylko). Ta funkcja działa tylko na transmisjach BlizzHeroes. W ramach osłody dodam, że za ten rodzaj wsparcia będzie można zdobyć ciekawe i unikatowe fanty. Część dochodów zostanie przeznaczona dla profesjonalnych graczy. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Do tego Blizzard nie jest zadowolony z Samuro, a szczególnie jego talentów. W przyszłości czeka go rework. Nie jest niestety na liście priorytetów, więc wejdzie on prawdopodobnie wraz ze zmianami niewidzialności, o których rozmawiają twórcy. Inaczej mówiąc nie nastawiałbym się na ten rok, chociaż kto wie.

O tym wszystkim możecie porozmawiać na naszej grupie Facebookowej.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryHeroes of the Storm

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i