Odyseja – League of Legends dostaje tryb PvE oraz nowe skórki

League of Legends dostaje serię nowych skórek oraz tryb PvE w klimacie "Strażników Galaktyki"! Z tej okazji RIOT Games opublikowało genialną animację, którą trzeba zobaczyć!...

League of Legends dostaje serię nowych skórek oraz tryb PvE w klimacie „Strażników Galaktyki”! Z tej okazji RIOT Games opublikowało genialną animację, którą trzeba zobaczyć!

Ok, w takim razie przejdźmy do tego, co zobaczymy w samej grze.

Nowy tryb: Odyseja: Wydobycie

Najciekawsza zdaje się Odyseja: Wydobycie. Z opisów wygląda to na tryb PvE z specjalnie przygotowaną dla niego mapą.

Nasi śmiałkowie musza uratować Ziggsa. Ten rozbił się się na dziwnej planecie. Celem jest zebranie minerałów Ora, naprawienie statku i opuszczenie tej przeklętej dziury! Portrety wskazują także, że możemy spodziewać się leczących oraz wzmacniających świetlików.

Zasoby pozyskamy, a jakże, zabijając okoliczną faunę. Wykopane opisy oraz screeny sugerują, że grając w tym trybie będziemy zdobywać dodatkowe ulepszenia. Pomogą one nam w kolejnych podejściach. Czyli tym razem będziemy próbować swoich sił w tym trybie wielokrotnie!

Nie wiadomo też, czy będzie ograniczona pula bohaterów.Wszystko wskazuje na to, że zagramy tylko tymi, którzy dostaną nowe skórki.  Przy okazji przejdźmy do elementów kosmetycznych. Najpierw jednak przesłuchajcie ścieżki dźwiękowej z lobby tego trybu.

Nowe elementy kosmetyczne

Kayne – Legendarny (1820 RP)

Jeszcze niestety nie mamy filmu z pokazem skórki

Jinx (1350 RP)

Malphite (1350 RP)

Yasuo (1350 RP)

Sona (1350 RP)

Ziggs (1350 RP)

Skórki do totemów

Portrety

Emotki

 

Kiedy to wszystko zobaczymy?

Kluczowe pytanie! Od kiedy Odyseja będzie dostępna? Od jutra, 12 września do 25 września 2018 roku!

R E K L A M A

Muszę też wspomnieć, że wyzwaniem jest napisać o tych zmianach, bez aluzji do SMITE, gdzie co roku pojawia się Odyseja, a wraz z nią… nowy tryb PvE, masa skórek i animacje. Gdyby RIOT dodało do wydarzenia jeszcze specjalne zadania, to Hi-rez mogłoby spokojnie oskarżyć twórców League of Legends o plagiat.

Od razu mówię, że pomagałem sobie artykułem z Surrender at 20.

 

R E K L A M A
Kategorie
GryLeague of Legends

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i