Overwatch: Aktualizacja 1.0.5.1 już dostępna!

Blizzard udostępnił dla użytkowników Overwatch na pc aktualizację wprowadzającą tryb rywalizacji. Konsolowcy muszą poczekać do przyszłego tygodnia....

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Blizzard wypuścił aktualizację dla Overwatch w wersji PC, która wprowadza m.in rozgrywki rankingowe. Użytkownicy PS oraz Xbox muszą poczekać do przyszłego tygodnia.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”48648" img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][/[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]p>

Pc Master Race!

Miesiąc po premierze Overwatch Blizzard wprowadza tryb rywalizacji na serwery live. Tryb ten był już wcześniej dostępny podczas beta testów, teraz powraca, ale tylko na pecety. Gracze konsolowi muszą poczekać do przyszłego tygodnia. Oprócz trybu rywalizacji aktualizacja wprowadza poprawki o których możecie poczytać tutaj.[/[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”48650" img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”]vc[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Szczegóły

Pierwszy sezon rankingowy będzie nieco krótszy, będzie trwał do 18 sierpnia czyli około półtora miesiąca. Blizzard uruchomił ten tryb już w tym momencie z dwóch powodów:

  1. Po pierwsze chcą wykorzystać ten czas na sprawdzenie działania trybu oraz na dopracowanie go.

2. Po drugie dają graczom możliwość zdobycia osiągnięć oraz, co ważniejsze, złotych broni.

  • Każdy z graczy musi rozegrać 10 meczy kwalifikacyjnych – dzięki temu system będzie w stanie przydzielić was do odpowiedniej rangi w skali od 1-100.
  • Tryb rywalizacji jest dostępny dla graczy z poziomem 25 lub wyższym.
  • W trybie rywalizacji zmiany dostaną również tryby gry. W Kontroli trzeba uzyskać 3 wygrane zamiast 2, więc jest możliwe rozegranie nawet 5 rund.
  • W przypadku remisu w trybie Eskorty i NIE dostarczenia ładunku przez żadną z drużyn o wygranej decyduje odległość na jaką przetransportowano ładunek.
  • W trybie Szturm mecz może się zakończyć po zdobyciu przez drugą drużynę pierwszego celu, jeśli pierwsza drużyna nie zdołała go zdobyć podczas swojej rundy ataku.
  • Blizzard pokazał, że nie patyczkuje się z oszustami i podobnie będzie postępował z graczami opuszczających rozgrywkę w trakcie jej trwania. O szczegółach możecie poczytać tutaj.

[/vc[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2"]bt[vc_btn title=”Dołącz do naszej grupy Overwatch na Facebooku!” color=”warning” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgroups%2FOWPolska%2F||target:%20_blank” button_block=”true”][/vc_column][vc_column width=”1/2"]n [vc_btn title=”Wbijaj na naszego TS! ” color=”warning” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fts3.mmo24.pl%2F||target:%20_blank” button_block=”true”][/vc_column][/vc_row]

R E K L A M A
Kategorie
Overwatch

Człowiek nie biorący życia na poważnie, z ogromnym dystansem do siebie i specyficznym poczuciem humoru. Próbuję poznać każdego człowieka i go zrozumieć.