Paladins dostaje nową mapę Magistrate’s Archives

Twórcy Paladins zapowiedzieli nową mapę, Magistrate's Archives na której zagramy już za dwa tygodnie. Zapowiada się naprawdę świetnie!...

 

Dla wszystkich fanów darmowych strzelanek ze skillami powinni się cieszyć. Do Paladins zostaje dodana nowa mapa!

Nazywa się Magistrate’s Archives, czyli na polski brzmiałoby to jak „Archiwa Sędziego”. Przeznaczona jest do zabawy w trybie Onslaught. Dostaniemy punkt, którego przejmowanie zostanie nagrodzone punktem co sekundę, Zabójstwo warte jest ich 5, a zdobycie 400 oznacza wygraną.

Powinniśmy spodziewać się wielu easter eggów. Wszystko to wiemy z twittera Thomasa Holta, art designera, zajmującego się Paladins.

Kiedy dostaniemy mapkę w łapki? W patchu OB64, którego ujawnienia powinniśmy spodziewać się 28 listopada, a premiery 5 grudnia. W ramach ciekawostki dodam datę OB65: 13 grudnia. Podała to CM Hi-rez Studios, Alyssy Huskey. Niecodzienny grafik spowodowany jest poślizgiem wynikającym ze Świętem Dziękczynienia.

Całość wydaje się o tyle ciekawa, że w kwestiach Terminusa widzimy nawiązania do Magistrate’a. Ich relację wyglądają tak, jakby nasz czempion był kontrolowanym niewolnikiem tego drugiego.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryMOBA

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i