Po tej aktualizacji fani strzelanek powinni rzucić się na Paladins

Paladins dostało nowy patch. Nowe skórki, zmiana systemu ekonomicznego, przyspieszająca progres graczy i sexsowna Vivan już znaleźli się na serwerach!...

Darmowe Paladins, notabene jedna z najpopularniejszych gier na platformie Steam, zaliczyło wczoraj dość dużą aktualizację, która na pewno sporo namiesza w portfelach graczy. Również na naszą korzyść.

Chociaż najpierw zapłaczemy nad oszczędnościami. O nowej bohaterce (wiele głosów mówi wprost: DAMN OP DMG) powiemy sobie zaraz. Zacznijmy od skórek, a tych dostaliśmy kilka.

Skórki, przez które portfel płacze…

Pierwszą znajdziemy w zestawie ze skrzynkami, kluczami i punktami VIP. Jet to Fernando policjant (zwany „Egzekutorem”), prezentujący się bardzo interesująco. Co ciekawe, graffiti z tego pakietu będzie zliczało oraz pokazywało ilość zwycięstw gracza, od momentu zakupu tego ulicznego bohomaza. Hi-rez napomniał, że dostaniemy takich więcej.

Za wspomniane (zdobywane również za darmo) punkty VIP nabędziemy też nowe ciuszki dla Sha Li. Delikatnie mówiąc przypomina dziecko Flasha oraz Iron Fista (z komiksów oraz animacji Mega Spiderman) z łukiem. To nie jedyne nawiązanie, patrząc na pozostałe skiny, już za gotówkę, które widzicie poniżej.

Skończmy już ten temat pierdółek wizualnych, szczególnie że kilka żartów, poz czy „bazgrołów” wplotło się między wiersze, wraz z cyfrowym pakietem PWC 2018. W związku z tym muszę ogłosić – w skrzynkach nie znajdziemy już pojedynczych elementów skórki, tylko pełne zmiany wyglądu! 

Od razu mówię, Trovald jako Death Vader nie prezentuje się tak dobrze w grze. Zmienili tylko jego wygląd, kiedy postawa i animacje ostały się w takiej samej formie. Kto widział ten wie, jak przerażający, lecz komiczny okazał się efekt.

…i nowe, znacznie wyższe nagrody.

No to czas na korzystne dla kieszeni zmiany. Nagrody za dzienne logowanie nie będą przepadały. Regularne odbieranie ich zaowocuje nawet dwukrotnie wyższymi kwotami złota oraz esencji. Co z kryształami? Przeniesiono na zadania dzienne.

R E K L A M A

Tak, dzienne, nie tygodniowe. Zastąpią one misje siedmiodniowe oraz pierwsze wygrane dnia. Otrzymuje się je o godzinie 11.00, a nagrodami są złoto, Promieniujące Skrzynki lub kryształy. To też wychodzi na plus graczy, bo potencjalnie można nałapać znacznie więcej fantów, niż wcześniej. Jest progres, szybszy niż wcześniej.

Chcecie więcej? To złote bronie, dostępne za punkty VIP, Wam to umożliwią. Wypożycza się je, a one nie tylko dobrze wyglądają, ale także znacznie zwiększają zdobywane doświadczenie i złoto. Mniejsza premia przejdzie na Waszych kolegów z drużyny. Jest to dobra okazja, bo do 19.11 zdobędziemy dwa razy więcej punkcików vipowskich. Można spokojnie nazbierać na ciekawe łupy.

To nie wszystko. W związku z wprowadzeniem złotówek na Steam, kryształy dostały swoją cenę, wyrażoną w Polskiej walucie. Za 15 złotych dostaniemy 200, kiedy za 44  zł aż 800. Ostatecznie osoby korzystające z platformy Valve wyjdą na plus.

Vivian i odrobina balansu

Przyszedł czas na balans, a tego jest niewiele. Ostatnie nabytki, czyli Talus wraz z Terminusem zaliczyli kolejno buffa i lekkiego nerfa. Raczej drobna korekta, chociaż na pewno odczuwalna. Coś tam jeszcze twórcy pobawili się przy Androxusie, ale to standard.

Przyszedł czas na wisienkę na torcie. Kształtną i seksowną.. Vivian to najnowsza bohaterka, skupiona na zadawaniu obrażeń. Może osłonić się tarczą, rzucić minę spowalniającą wrogów, czy zrobić klasycznego „zooma”, jak Wiktor. Na ulcie przywołuje dwa bijące drony. W takim razie gdzie jej narzędzie zagłady?

Trzyma go w łapkach. Jej karabin strzela serią, a Ma aż 80 pocisków w magazynku. Na daleki dystans raczej smyra, jednak kiedy podejdzie się do wroga to w ciągu kilku sekund można zezłomować nawet najtwardszych tanków. Jeden strzał zabiera 200 punktów zdrowia trafionego nieszczęśnika. Dla przykładu nasza nowa czempionka posiada ich 2300.

Pełen opis zmian przeczytacie tu.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryInne

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i