Sentymentalna mapa z okazji 10 urodzin Minecrafta

Pierwsza wersja Minecrafta, która nie wyglądała najlepiej, pojawiła się 10 lat temu i została udostępniona za darmo w piątek (10.05). Microsoft oraz Mojang wykorzystało okazje i wypuścili mapę, która...

Pierwsza wersja Minecrafta, która nie wyglądała najlepiej, pojawiła się 10 lat temu i została udostępniona za darmo w piątek (10.05). Microsoft oraz Mojang wykorzystało okazje i wypuścili mapę, która jest do pobrania za darmo. Jest to muzeum, w którym twórcy zabierają nas i opowiadają historię gry.

Zwykłe chodzenie nie było by w stylu Minecrafta, więc muzeum jest interaktywne, pełne przejażdżek, zagadek oraz Easter Eggów. Jest naprawdę ogromne, są budynki dedykowane konkretnym blokom oraz stworom w grze. Wiele rzeczy do obejrzenia.

Szczerze zachęcam Was do odbycia takiej nostalgicznej podróży po tej mapie. Czekamy jeszcze na kilka dużych ogłoszeń, które zostaną pokazane 17 maja, narazie wiemy tyle, że będzie coś lepszego od wielkich Creeperów, co może być lepsze od tego.

Mapę możecie pobrać dla wersji Java tutaj a dla Bedrock na sklepie Minecrafta.

R E K L A M A
Kategorie
Gry

Witam wszystkich bardzo serdecznie nazywam się Bartek i jestem ze Szczecina. Aktualnie pracuje jako QA i studiuję. W wolnych chwilach grywam głównie w LoLa.