Tak może wyglądać nowe MMORPG od Riot Games!

Użytkownik reddita BestMelvynEu postanowił poświęcić trochę swojego czasu na rozważania na temat nowj gry od Riot Games - Legends of Runeterra....

Jeden z użytkowników reddita, a dokładnie BestMelvynEU, postanowił poświęcić trochę swojego czasu na przemyślenia na temat nowej gry od Riot Games – Legend of Runeterra.

Sam początek postu wskazuję nam, że tworzenie gry idzie mocno do przodu. Potwierdzają nam to dwa wpisy z twittera. Jeden z nich pokazuje nam UI  owej gry:

Drugi natomiast pokazuję, jak prawdopodobnie będzie wyglądać logo:

https://twitter.com/GFXbySage/status/1064914095323922433

Na koniec postu, użytkownik dodał swoje spostrzeżenia, które są całkiem trafne. Oto one:
  • Zrobienie gry MMO zazwyczaj zajmuję ok. 4-5 lat. Możemy się jednak spodziewać jej dużo szybciej. Runeterra jest regionem, który w Lidze Legend jest już od dawna. To oznacza, że grafiki koncepcyjne są już dawno przygotowane więc pozostaje tylko sfinalizowanie tych oto grafik poprzez wymodelowanie ich w 3D. Potem te rzeczy muszą być przedstawione osobą, które zajmują się publikacją. Istnieje podejrzenie, że gra jest już w bardzo wczesnej fazie alpha, a co za tym idzie, produkcję będziemy może mogli zobaczyć już w przyszłym roku.
  • Twórcy gry zbudowali ogromny świat (nie ważne, czy interesujesz się lore gry, czy nie, twórcy gry poświęcili temu ogromną ilość czasu). Jednak po co mają poświęcać więcej czasu, by robić remaster swojej MOBA-y wprowadzając więcej rzeczy z tamtejszego uniwersum. Ostatnią MOBA-ą, która zainwestowała za dużo w swój lore był Dawngate. Tylko EA wie, co z tym się stało.
  • Warto również wspomnieć, że nowe MMO nie będzie grą dla sporej części graczy LoLa. Riot próbuję skupić się na tym, by trafić do entuzjastów tego typu gier. Jednocześnie twórcy chcą być konkurencją dla obecnego króla całego MMORPG czyli Blizzarda i ich World of Warcraft.

Mam nadzieję, że jak będzie możliwości zapisania się do Alpha/Beta testów gry, uda mi się tam dostać i informować was na bieżąco jak wygląda postęp. A jakie Wy macie odczucia na temat nowej produkcji Riotu?

R E K L A M A
Kategorie
GryMMORPG

Witam wszystkich bardzo serdecznie nazywam się Bartek i jestem ze Szczecina. Aktualnie pracuje jako QA i studiuję. W wolnych chwilach grywam głównie w LoLa.