League of Legends w AR? Tak to możliwe!

League of Legends w AR? Tak to możliwe! Grupka kilku osób zrobiła coś, co może bardzo wpłynąć na nasze odczucia poprzez oglądanie mistrzostw itp....

League of Legends w AR? Tak to możliwe. Grupka kilku osób zrobiła coś, co może bardzo wpłynąć na nasze odczucia poprzez oglądanie mistrzostw itp.

Jednak czym jest AR? Ar to skrót of Augment Reality, a to znaczy Rozszerzona Rzeczywistość. W bardzo prosty sposób można to określić jako łączenie wykreowanego świata w programie z naszym światem realnym. Na przykład użytkownicy Nintendo 3DS, z pewnością spotkali się z rozszerzoną rzeczywistością, dzięki której wiele stworków lub innych rzeczy latało nam po pokoju. Jednak jaki to ma związek z League of Legends?

A no taki, że kilka tygodni temu, grupka osób uczestniczyła w czymś, co się nazywa Riot hackathon, na którym grupki osób tworzą coś, by poprawić nasze wrażenia związane z LoLem. Twórcy postanowili pochwalić się swoim osiągnięciem na twitterze, zobaczcie poniżej, jak to się prezentuje:

https://twitter.com/LiamSorta/status/1067349094077730817

Dzięki takiemu rozwiązaniu jest możliwość śledzenia meczów live. To oznacza, że nie będziecie musieli oglądać Worldsów lub All-stars na zwykłym ekranie smartfona, lub telewizora. Będziecie mogli wyświetlić mistrzostwa na waszym biurku i sami z bliska przyjrzeć się rozgrywce!

R E K L A M A
Kategorie
League of Legendsmmo24

Witam wszystkich bardzo serdecznie nazywam się Bartek i jestem ze Szczecina. Aktualnie pracuje jako QA i studiuję. W wolnych chwilach grywam głównie w LoLa.