Po ponad 18. miesiącach, Kings & Heroes opuszcza strefę Early Access

Po udanych 18. miesiącach testów, Industry Games, czyli twórcy Kings & Heroes ogłosili, że ich gra w końcu zakończy etap Early Access. Kings and Heroes kończy z Early Access...

Po udanych 18. miesiącach testów, Industry Games, czyli twórcy Kings & Heroes ogłosili, że ich gra w końcu zakończy etap Early Access.

Kings and Heroes kończy z Early Access z ogromną aktualizacją

Ta produkcja zawsze była ciekawym tytułem, ale twórcy, gdy postanowili zakończyć wczesny dostęp do gry, zadbali o to, by nie musieć się wstydzić swojej pracy. Wraz z tym wydarzeniem na serwery wszedł ogromny update, wprowadzający masę grywalnego contentu, nowych zadań i całkowity bilans gry.


W skrócie o  Kings & Heroes

Grywalne zarówno w widoku z perspektywy trzeciej osoby, jak i w widoku pierwszoosobowym, Kings and Heroes jest tytułem pełnym niezliczonych godzin zabawy dla fanów gier RPG i akcji, którzy szukają połączenia rozgrywki w lochach, jak i otwartego świata w jednej grze.

Wybieraj spośród 7 różnych ras, w tym Orków, Goblinów, Ludzi, Krasnoludów, Elfów, Amarian czy Halflingów, z których każda zapewnia różne korzyści twojej postaci z 6 podstawowych kategorii statystyk: charyzmy, witalności, zręczności, inteligencji, siły i mądrości.

Każda z 5 klas ma bardzo wyraźny styl gry od mistrzów broni dystansowej po uzdrowicieli. Klasy są następujące: Mistrz, Łowca, Kleryk, Czarodziej i Łotr. Po poznaniu swojej rasy i klasy, wybierasz swoje wyrównanie, które wpływa na twoją postać przez całe życie w grze.


W Kings & Heroes zagracie poprzez Steam, the Humble Store i Greenman Gaming.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
mmo24MMORPG

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.