Fractured z możliwością rejestracji do testów gry

Twórcy Fractured, czyli bardzo ciekawie zapowiadającego się MMO, zaktualizowali oficjalną stronę gry o możliwość rejestracji, dzięki której gracze mają szansę otrzymać klucz do testów alpha, lub beta gry. Fractured...

Twórcy Fractured, czyli bardzo ciekawie zapowiadającego się MMO, zaktualizowali oficjalną stronę gry o możliwość rejestracji, dzięki której gracze mają szansę otrzymać klucz do testów alpha, lub beta gry.

Fractured – Nowy Action MMORPG w Sandboxowym świecie

Fractured to pierwszy sandboxowy MMORPG, który miesza akcję z w pełni interaktywnymi środowiskami. Jest to gra zarówno dla miłośników rywalizacji, jak i współpracy Wskocz do walki. Pokonaj wrogów dzięki własnej umiejętności i sprytowi, a nie sprzętowi, czy poziomowi. Zbieraj zasoby, rowzijaj rzemiosło, handluj i podróżuj w legendarnych podróżach jako samotny bohater, lub zacznij osadę ze swoją gildią i przemień ją w następne imperium.

Kilka faktów o grze

 

  • Dostępne będę trzy różne rasy, które według twórców zapewniają trzy różne rodzaje rozgrywki
  • Każdy przedmiot w grze będzie tworzony przez graczy. Gospodarka serwerowa będzie zmieniać się dynamicznie w zależności od rzadkości zasobów i przedmiotów. Dostarczanie produktów na rynek może być jednak trudniejszym wyzwaniem, niż wykorzystywanie ich – ze względu na odległość i zagrożenia między punktem A i punktem B.
  • Zajęcia rzemieślnicze obejmują rolnictwo, pasterstwo, górnictwo, łowiectwo i wiele innych
  • Możliwość gry z przyjaciółmi od początku, niezależnie od poziomu. „Będziesz poszukiwać wiedzy i reputacji, a nie punktów atrybutów”.
  • Twórcy mają nadzieję, że gra „przeniesie akcję, którą kochasz w grach singleplayer ARPG do gry MMO”.
  • W grze pojawi się 400 zdolności i 40 efektów statusu.
  • W pełni interaktywne środowiska
  • Możliwość ustalania nowych lokalizacji i wybierania rząd, który będzie nadzorował wydarzenia społeczne, handlowe i militarne na tym obszarze

Zapowiada się ciekawie, zatem jeśli chcecie zapisać się do puli testerów – możecie zrobić to na oficjalnej stronie gry.

R E K L A M A
Kategorie
mmo24MMORPG

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.