GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming – prezentacja [VIDEO]

GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming jest bez wątpienia ciekawą opcją dla szczęśliwców, którym udało się wyrwać któryś z odblokowanych procesorów Coffee Lake!...

GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming to jedna z ciekawszych płyt głównych przeznaczonych do nowej generacji procesorów Coffee Lake, zarówno ze względu na funkcje, jak i stylistykę.

Co kryje się na czarnym PCB? Zapraszam do krótkiej prezentacji video!


Dołącz do naszej grupy na FB – Sprzęt dla graczy – recki, testy i pomoc!


GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming – premium w każdym calu

Jeżeli słyszeliście o AORUS to wiecie, że jest to marka od GIGABYTE, która niedawno wyrosła z myślą o nowym poziomie jakości.

GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming jest zdecydowanie efektowna, więc czyście już szyby w swoich obudowach, bo jest co pokazywać światu!

Na razie nie wiele mogę powiedzieć o samej wydajności tej płyty, bo brak mi procesora, ale mam nadzieję, że to niebawem się zmieni!

 

R E K L A M A
Kategorie
Sprzęt dla graczy

Zawsze interesowałem się sprzętem i składałem w domowym zaciszu różne komputery. Doradzałem też często w wyborze optymalnych konfiguracji, właściwie każdemu. Studiowałem międzynarodowe stosunki gospodarcze i pracowałem przy projektach unijnych dla młodzieży. Będę pisał dla Was o szeroko pojętym sprzęcie komputerowym.