Mionix AVIOR 7000 – recenzja symetrycznej myszki [VIDEO]

Mionix AVIOR 7000 to jedna z lepszych myszek dla graczy nie tylko prawo, ale i leworęcznych. Czy symetria wpłynęła na ergonomię? Zapraszam do recenzji!...

Mionix AVIOR 7000 to jedna z tych myszek, które na pierwszy rzut oka wydają się zupełnie przeciętne, a po paru godzinach grania nie chce się z nimi rozstać.

Czy symetria wpłynęła na wygodę? Zapraszam do recenzji!


Dołącz do naszej grupy na FB – Sprzęt dla graczy – recki, testy i pomoc!


Mionix AVIOR 7000 – mocna propozycja dla leworęcznych graczy

Sensor z Rivala, wysokiej jakości wykonanie, no i przede wszystkim, symetria, która nie męczy nadgarstków, tak w paru hasłach podsumowałbym Mionix AVIOR 7000.

Już po pierwszym ruchu tą myszką czuć, że jest to konstrukcja z wyższej półki.

Mionix AVIOR 7000

Szwedzi jak zwykle nie oszczędzali na materiałach, czego rezultatem jest brak skrzypienia plastików, pewny grip dzięki gumowanej fakturze i świetna ergonomia, jak na symetrycznego gryzonia.

Mionix AVIOR 7000 waży dokładnie 100 g i nie ma możliwości dodawania, czy odejmowania odważników, choć w tym wypadku nie uznaję tego za wadę, bo śmiga się po podkładce rewelacyjnie.

Mionix AVIOR 7000

Ślizgacze też są trochę grubsze, i dość szerokie, więc przeżyją znacznie dłużej od swoich węższych braci, którzy dołączani są do tańszych konstrukcji w zapasie, by uniknąć gwarancyjnych nieporozumień.

R E K L A M A

Mionix AVIOR 7000

Sensor ADNS-3310 nie pozwoli Wam poczuć jitteringu do 5000 DPI, potem jest on lekko wyczuwalny.

Predykcja praktycznie nie istnieje, co w sumie jest już standardem w tej półce cenowej. Interpolacja i akceleracja także nie występują.

Pod maską Mionix AVIOR 7000 znalazł się także 32 bitowy procesor Cortex M3, będący jedną z lepszych jednostek na rynku.

Nie zabrakło także pamięci wewnętrznej na profile zapisane w dość rozbudowanej aplikacji przeznaczonej do tego szczurka.


Podsumowanie

Można śmiało powiedzieć, że Mionix AVIOR 7000 to myszka dopracowana i przemyślana. Trzeba jednak liczyć się z tym, że przyjdzie Wam za nią zapłacić 250 zł.

W tej cenie konkurencja oferuje ciekawsze stylistyki i drapieżne podświetlenia, jednak kosztem inżynieryjnej finezji, która bije od produktu Mionixa.

Stworzenie symetrycznej, i jednocześnie uniwersalnie wygodnej myszki, to nie lada wyzwanie, z którego AVIOR 7000 wychodzi obronną ręką.

Jeżeli ta recenzja sprawiła, że macie zamiar się skusić na tego gryzonia, to polowałbym na niego na Massdropie, bo czasem się pojawia za 40 dolarów.

R E K L A M A
Mionix AVIOR 7000
9.3
Mionix AVIOR 7000
Zalety
 • Wysoka jakość wykonania
 • Symetria
 • Dobry sensor optyczny
 • Elegancka stylistyka
Wady
 • Przyciski na grzbiecie są niewygodne w użytkowaniu
 • JAKOŚĆ WYKONANIA
  10
 • FUNKCJONALNOŚĆ
  9
 • STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI
  9
Kategorie
Sprzęt dla graczy

Zawsze interesowałem się sprzętem i składałem w domowym zaciszu różne komputery. Doradzałem też często w wyborze optymalnych konfiguracji, właściwie każdemu. Studiowałem międzynarodowe stosunki gospodarcze i pracowałem przy projektach unijnych dla młodzieży. Będę pisał dla Was o szeroko pojętym sprzęcie komputerowym.